Крізь моє вікно 3 частина Віч-на-віч, дата виходу

Крізь моє вікно 3 частина Віч-на-віч, дата виходу

“Крізь моє вікно: Віч-на-віч” – це третій фільм у захоплюючій сагі “Крізь моє вікно”. Ця історія розповідає про головних героїв, Ракель і Ареса, які перебувають у стосунках на відстані. Довгі місяці розлуки і відчуття відсутності один одного призводять до серйозних сумнівів щодо стійкості їхнього відносин у майбутньому.

Оригінальна назва A través de tu mirada.

Затримавши свої почуття протягом довгого часу, Ракель і Арес нарешті отримують можливість зустрітися знову під чарівним літнім сонцем на узбережжі Коста-Брава. Проте, зустріч з друзями та відпочинок на мальовничому узбережжі стають випробуванням для їхнього стосунку. Вони зіштовхуються зі складними питаннями, невирішеними конфліктами та непростими рішеннями, які впливають на їхнє майбутнє.

Фільм пропонує глядачам захоплюючий подорож у світ почуттів, де кохання, вірність та взаєморозуміння ставляться під сумнів, і Ракель і Арес повинні знайти силу зіткнутися з усіма труднощами, щоб зберегти свою любов. “Крізь моє вікно: Віч-на-віч” дарує глядачам глибокі емоції, заплутані інтриги та неочікувані розв’язки, які завершать цю захопливу сагу про кохання і долю.

Крізь моє вікно: Віч-на-віч дивитися українською тизер

дивись українською

Дата виходу Крізь моє вікно: Віч-на-віч 3

Прем’єра відбудеться 23 лютого 2024 року на Netflix.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *