Королеви Барракуд, або Барракуда Квінс: нова літня прем'єра на Netflix

Королеви Барракуд, або Барракуда Квінс: нова літня прем’єра на Netflix

На початку літа 2023 Netflix презентує новий кримінальний трилер – Barracuda Queens / Королеви Барракуд. Перший погляд на серіал, та що відомо?

Барракуда Квінс” – це захопливий серіал, який розповідає історію групи молодих жінок, які вирішили скоїти крадіжки зі зломом, щоб звільнитися від очікувань і стереотипів, нав’язуваних суспільством.

Про що серіал?

Серіал слідує за пригодами дівочої банди під назвою “Барракуда Квінс“, яка вступає на шлях криміналу, щоб вирватися із заплутаного павутиння суспільних очікувань і норм. Вони переситившись своїм привілейованим життям і відчуттям тягаря, який вони відчувають, опиняючись під постійним тиском, вирішують діяти.

Barracuda Queens / Королеви Барракуд – трейлер

Головні героїні, будячи розчарованими підлітками, стають учасницями наростаючої кампанії з пограбування будинків своїх багатих сусідів. Разом вони планують і здійснюють хитрі та зухвалі злочини, зламуючи системи безпеки та проникаючи в приватні простори. У міру розвитку сюжету, героїні опиняються втягнутими у дедалі небезпечніші та складніші ситуації, які перевіряють їхню вірність одна одній і ступінь їхнього власного звільнення від конформізму.

Дата виходу Barracuda Queens

Очікується щонайменше 6 епізодів у першому сезоні. Дата прем’єри – 8 червня.

Королеви Барракуд, або Барракуда Квінс: нова літня прем'єра на Netflix

Королеви Барракуд” звертає увагу на проблеми свободи вибору, ідентичності та придушення, з якими стикаються молоді жінки в сучасному суспільстві. Серіал пропонує глядачам занурення у світ крадіжки та пригод, у той час як героїні досліджують свою силу та можливості, долаючи стереотипи та порушуючи встановлені кордони.

Королеви Барракуд” приковує увагу глядачів своїм унікальним сюжетом і сильними жіночими персонажами. Це подорож через світ злочинності та самовизначення, де героїні борються за свою незалежність і щирість, показуючи, що вони готові подолати всі перепони, щоб знайти своє місце у світі, вільне від обмежень і забобонів.

Королеви Барракуд, або Барракуда Квінс: нова літня прем'єра на Netflix

Озвучка українською

Рейтинг очікування серіалу на порталі imdb.com дуже великий, тому є великі шанси, що серіал буде адаптований українською мовою.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *