Коли 3 сезон Сходження героя щита: відгуки, цікаві факти, все про аніме-серіал

Коли 3 сезон Сходження героя щита: відгуки, цікаві факти, все про аніме-серіал

Сходження героя щита / Tate no Yuusha no Nariagari” – це японський аніме-серіал, також відомий як “The Rising of the Shield Hero”. Серіал заснований на лайт-новелі авторства Анеко Юсагі та був адаптований студією Kinema Citrus і випущений у січні 2019 року.

Про що аніме Сходження героя щита?

Сюжет серіалу розповідає про Наофумі Іватані, японського коледж-студента, якого покликали в паралельний світ як героя, що захищає світ від вторгнення монстрів. Наофумі стає Щитом, одним із чотирьох героїв, наділених магічною силою для боротьби з монстрами. Однак, він швидко дізнається, що його уявлення про світ, у якому він перебуває, були хибними, і йому доведеться боротися не тільки з монстрами, а й із забобонами та упередженнями, які стали йому заважати.

“Тате no Yuusha no Nariagari” – це комбінація фентезі, екшену та драми, що показує не тільки боротьбу героя з монстрами, а й його внутрішню боротьбу, пов’язану з забобонами та соціальними проблемами. Серіал також відомий своїми цікавими та харизматичними персонажами, які роблять його одним із популярних аніме останніх років.

Коли 3 сезон Сходження героя щита: відгуки, цікаві факти, все про аніме-серіал

Рейтинг

Серіал “Tate no Yuusha no Nariagari” (або “The Rising of the Shield Hero”) був дуже добре прийнятий глядачами і має високий рейтинг.

На сайті MyAnimeList серіал має рейтинг 8,05 з 10 на основі понад 1,5 мільйона голосів, що свідчить про його популярність.

Також, серіал отримав безліч схвальних відгуків критиків та глядачів, які відзначають цікавий сюжет, добре опрацьованих персонажів та якісну анімацію. Однак, як і в будь-якому випадку, це суб’єктивн оцінка, і деяким глядачам серіал може не сподобатися.

Коли 3 сезон Сходження героя щита: відгуки, цікаві факти, все про аніме-серіал

Історія 1 сезону Сходження героя щита

Перший сезон аніме-серіалу “Tate no Yuusha no Nariagari” (або “The Rising of the Shield Hero”) розповідає історію Наофумі Іватані, японського студента, якого покликали до паралельного світу, щоб він став одним із чотирьох героїв, що мають захистити світ від вторгнення монстрів.

Наофумі був призначений Щитом, але спочатку він був слабким і недосвідченим, не в змозі битися з монстрами нарівні з іншими героями. До того ж, його сусіди-герої не виявляли до нього доброти й поваги, а замість цього звинуватили його в крадіжці та вкрали його майно, що дало початок серії неприємностей, які Наофумі повинен був пройти.

Наофумі був змушений шукати вихід із ситуації, що склалася, щоб стати сильнішим і довести свою цінність як герой. Разом зі своїм новим союзником Рафталою вони вирушили на пошуки місцевих жителів, які зможуть допомогти йому в битві проти монстрів.

Під час своїх пригод Наофумі стикався з різноманітними перешкодами та випробуваннями, але він не здавався і продовжував боротися за своє життя і за життя жителів цього світу. Зрештою, Наофумі та його друзі змогли перемогти монстрів, що загрожували світові, та отримали визнання й повагу за свої подвиги.

Коли 3 сезон Сходження героя щита: відгуки, цікаві факти, все про аніме-серіал

2 сезон

За сюжетом другого сезону, Наофумі та його друзі продовжують боротьбу з монстрами, захищаючи світ від їхніх нападів. Вони також стикатимуться з новими перешкодами та випробуваннями, які допоможуть їм стати ще сильнішими та розумнішими в бою.

Другий сезон вийшов українською в квітні 2022 року та має 13 епізодів.

Тизер 3 сезону аніме Сходження героя щита

Дата виходу 3 сезон Сходження героя щита

Телевізійна анімація Сходження героя щита 3 сезон” стартує в ефірі у жовтні 2023 року!

Коли 3 сезон Сходження героя щита: відгуки, цікаві факти, все про аніме-серіал

Де подивитися українською? чи є озвучка?

Так, озвучка українською мовою аніме “Сходження героя щита” існує. Спільнота FanVoxUa займається перекладом. Щоб підтримати 3 сезон, знаходьте спільноту у телеграм та робить донати на підтрипку проекту.

Коли 3 сезон Сходження героя щита: відгуки, цікаві факти, все про аніме-серіал

10 цікавих фактів про аніме Сходження героя щита

Ось кілька цікавих фактів про аніме-серіал “Tate no Yuusha no Nariagari”:

Серіал заснований на візуальній новелі, написаній Анеко Йосе.

Серіал випустили 2019 року, він швидко став дуже популярним у Японії та за її межами.

Головний герой Наофумі Іватані грається японським актором Кайто Ісікавою.

У серіалі є деякі елементи народної міфології Японії, такі як якудза і танукі.

У японській версії серіалу музику написав композитор Кевін Пенкін, який також написав музику для інших відомих аніме-серіалів, таких як “Made in Abyss” і “Tower of God”.

У серіалі є кілька кінематографічних відсилань, наприклад, до фільму “Зоряні війни” і до фільму “Термінатор”.

Серіал отримав безліч номінацій на різних аніме-фестивалях і нагородах, зокрема на Anime Expo, Crunchyroll Anime Awards і Japan Media Arts Festival.

Крім аніме-серіалу, були випущені манга-адаптації, а також ігри для платформ PlayStation 4, Nintendo Switch і PC.

“Tate no Yuusha no Nariagari” був одним із найпопулярніших аніме-серіалів 2019 року і викликав жваві дискусії в Інтернеті завдяки своїй оригінальності та несподіваним поворотам сюжету.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *