Кохання на прокат: де дивитися, дата виходу, огляд, тощо

Кохання на прокат: де дивитися, дата виходу, огляд, тощо

Легкий романтичний фільм “Кохання на прокат” про любов, теплі стосунки, щоб подивитися з коханою, холодним осіннім вихідним. Де дивитися українською, та все про фільм докладніше у статті.

Подивитися легально можна на Megogo в Україні та Польщі. Фільм має дві мови озвучення: рос і укр.

Фільм «Кохання на прокат» (2022) розповідає історію Поппі, фахівця з маркетингу, яка знаходиться в незвичайній ситуації. Її життя в кілька мить перетворюється на калейдоскоп подій, коли вона вирішує спробувати нестандартний спосіб отримання пентхаусу для свого боса Майло.

Історія фільму

Поппі працює маркетологом у керівника будівлі, Майло, і робить все можливе, щоб заслужити довіру суворого керівника. Її головна мета – отримати пентхаус для Майло. Вирішивши, що інсценування заручин з клієнтом свого боса буде ключем до її успіху, Поппі знаходить в собі впевненість і рішучість здійснити цей незвичайний план.

У цьому фільмі блістають акторські таланти Блер Уїльямс, Валері Бойл, Доррен Лі та інших зірок. Режисерство Майкла Кеннеді перетворило цю історію на захоплюючу подорож з комедійними елементами, яка зворушує і розважає глядача.

Автор сценарію, Кортні Сілман, створив запальний сюжет, що виводить героїню на неймовірні пригоди, заповнені комічними ситуаціями та несподіваними поворотами подій.

Цей фільм стає свіжим подихом серед сучасних романтичних комедій, пропонуючи глядачам не лише розважальний вечір, але й дотепні враження та море позитивних емоцій.

“Кохання на прокат” — це яскравий приклад того, як сміливість, винахідливість та натхнення можуть змінити все, навіть коли йдеться про кохання та кар’єру.

Дата виходу

Дата прем’єри фільму відбулась 13 жовтня 2022. Стрічка канадського виробництва.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *