Наклз vs. лиходії: Епічні битви в новому серіалі! Трейлер українською

Наклз vs. лиходії: Епічні битви в новому серіалі! Трейлер українською

Knuckles (“Наклз”), улюблена єхидна зі всесвіту Соніка, виходить на передній план у захопливому новому повнометражному серіалі, який стартує 26 квітня ексклюзивно на Paramount+.

Це довгоочікуване шоу, що розгортається між подіями Sonic the hedgehog 2 і Sonic the hedgehog 3, обіцяє взяти глядачів у захопливу й насичену подіями подорож, коли Наклз бере на себе роль наставника заступника шерифа Вейда Віппла.

Дивитися онлайн серіал Наклз українською – трейлер

Paramount+ у квітні випустить серіал про їжака, який був спочатку ворогом їжака, а потім став другом їжака, але в цього їжака тепер свій окремий квест, поки той їжак готується до свого квесту в третій частині в кіно, цей їжак буде гамселити на стрімінгу.

У цій новій пригоді Наклз вирушає в пошуках самопізнання, погоджуючись узяти Вейда під своє крило і навчити його способів воїна-єхидни. Перед нами розгортається яскравий і динамічний світ, натхненний всесвітом Соніка, де серіал досліджує теми дружби, самовдосконалення і важливості усвідомлення власного потенціалу.

Незважаючи на свою незвичайну пару, Наклз і Вейд вирушають у низку пригод і стикаються з різними персонажами всесвіту Соніка, кожен з яких навчає їх цінних уроків. Від сутичок із сильними супротивниками до подолання важких перешкод, Наклз ділиться своїми знаннями з Вейдом, а також дізнається про себе чимало.

Наклз vs. лиходії: Епічні битви в новому серіалі! Трейлер українською

За шість епізодів першого сезону глядачі отримають суміш захопливих бойових сцен, зворушливих моментів і, звісно ж, багато комедійних ситуацій. Кожен епізод виходить у день свого релізу, тож фанати не будуть довго чекати, щоб зануритися у світ Наклз та Вейда.

Хімія між Наклз омі Вейдом обіцяє стати особливим акцентом серіалу, адже їхні контрастні особистості та минулі історії створюють багато можливостей для гумору та розвитку. У той час як Наклз допомагає Вейду стати кращим, сам він також вчиться багато чому про себе.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *