Ієрархія 2 сезон дата виходу, сюжет, де дивитися українською

Ієрархія 2 сезон дата виходу, сюжет, де дивитися українською

“Ієрархія” (Hairaki) — новий корейський серіал від Netflix, який вийшов у 2024 році. Події розгортаються у стінах елітного навчального закладу Jusin High School, де навчаються діти найзаможніших родин. Тут панує сувора ієрархія: найвищі 0,01% учнів контролюють усе, що відбувається у школі, встановлюючи свої правила і закони.

Сюжет серіалу розкручується навколо прибуття нового учня, таємничого переселенця, який руйнує звичний уклад життя у школі. Його поява викликає хвилю занепокоєння і змін серед учнів. Встановлені норми і правила починають руйнуватися, викликаючи паніку серед старшокласників, які бояться втратити свою владу і контроль.

Нові правила, які приніс із собою переселенець, стають викликом для старих мешканців школи, які змушені боротися за збереження свого статусу. Революційні зміни зачіпають всі аспекти життя в Jusin High School, відкриваючи нові перспективи і водночас ставлячи під сумнів звичний порядок речей.

Коли вихід 2 сезону

Перший сезон “Ієрархії” отримав високі оцінки критиків і глядачів, що викликало великий інтерес до можливого продовження серіалу. Хоча офіційного оголошення про вихід другого сезону ще не було, є підстави припустити, що продовження не за горами.

Як правило, Netflix оголошує про продовження серіалів через кілька місяців після виходу першого сезону, базуючись на відгуках глядачів та рейтингах. Враховуючи популярність і позитивні відгуки, можна очікувати, що другий сезон “Ієрархії” вийде приблизно через рік після прем’єри першого. Тобто, найімовірніше, ми зможемо побачити продовження історії у другій половині 2025 року.

Очікування від другого сезону

Другий сезон обіцяє ще більше інтриг і драм, оскільки нові правила і зміни, які почалися у першому сезоні, продовжуватимуть впливати на життя учнів Jusin High School. Глядачі з нетерпінням очікують, як будуть розвиватися відносини між головними героями, та які нові виклики постануть перед ними. Чи вдасться старим учням повернути свою владу, або новий порядок стане невідворотним? Відповіді на ці запитання ми дізнаємося у другому сезоні.

Подивитися перший і майбутні другий сезон українці можуть на сайті студії HDrezka Studio, яка почала озвучувати його з першого сезону.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *