Історія, яку не розкажуть у підручниках: Що приховує перший сезон "Франклін"?

Історія, яку не розкажуть у підручниках: Що приховує перший сезон “Франклін”?

12 квітня на Apple TV+ стартує захопливий історико-біографічний драматичний серіал “Франклін”.

У центрі сюжету – феноменальна діяльність Бенджаміна Франкліна, видатного американського політика, вченого і винахідника, в період його посланництва у Франції в самий розпал війни за незалежність США.

У віці 70 років, не маючи дипломатичного досвіду, Франклін вирушає до Франції, щоб переконати монархічну країну підтримати американську демократію в боротьбі за незалежність. Серіал розповість про те, як він перехитрив шпигунів та інтриганів, уклав союз із революціонерами в 1778 році і залишив свій незгладимий слід в історії.

Історія, яку не розкажуть у підручниках: Що приховує перший сезон "Франклін"?

Головну роль у серіалі виконав Майкл Дуглас, а сценарій заснований на книзі Стейсі Шифф “Велика імпровізація: Франклін, Франція і народження Америки”.

Перший сезон, що складається з восьми епізодів, розкриває три ключові моменти в історії США: підписання Декларації незалежності, створення Конституції та укладення Версальського мирного договору.

Серіал “Франклін” не тільки розповість про видатні досягнення Бенджаміна Франкліна, а й занурить глядачів в атмосферу того часу, коли Америка тільки починала свій шлях до незалежності.

Слідкуйте за цією захопливою історією, починаючи з 12 квітня, і дізнайтеся, як великий дипломат Франклін впорався з викликами та складнощами епохи.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - Від 29 грн (HBO, Paramount+)

Sweet TV – 7 днів за 0 грн

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *