Готель Портофіно 3 сезон дата виходу, де дивитися, огляд

Готель Портофіно 3 сезон дата виходу, де дивитися, огляд

“Hotel Portofino”, укр. назва “Готель «Портофіно»” — це драматичний серіал, дія якого розгортається в італійському курортному місті Портофіно в 1920-х роках.

Головна героїня, Белла Айвлін, вирішує відкрити розкішний готель, який швидко стає улюбленим місцем відпочинку для багатих і впливових гостей. Сюжет серіалу насичений інтригами, романтичними лініями та драматичними подіями, що розкриваються на тлі яскравих пейзажів Італії.

Готель Портофіно 3 сезон дата виходу, де дивитися, огляд

Дія серіалу розгортається в 1926 році. Щоб поправити фінансове становище і впоратися з наслідками Першої світової війни, англійська сім’я Ейнсворт переїжджає в Італію і відкриває готель для співвітчизників у тихому прибережному містечку Портофіно.

Белла Ейнсворт вкладає в готель усі сили, але щодня стикається з труднощами в особі вимогливих постояльців і таємних прихильників Муссоліні, які шантажують її.

По-своєму борються з примарами минулого діти Белли – син Люціан, який дістав поранення на війні, і дочка Аліса, яку Перша світова залишила без чоловіка. У цей час марнотратний чоловік Белли, Сесіл Ейнсворт, у пошуках сумнівних джерел доходу підшукує Люціану багату наречену.

Перший сезон

Перший сезон “Hotel Portofino” знайомить нас з Беллою та її родиною, а також з персоналом і гостями готелю. Тут розгортаються перші конфлікти та інтриги, які захоплюють глядачів своїм непередбачуваним розвитком. Сезон складається з 6 серій, кожна з яких розкриває нові аспекти життя героїв та їхніх стосунків.

Другий сезон

Другий сезон, який вийшов у лютому 2023 року, продовжує історію готелю “Portofino”. Белла та її команда стикаються з новими викликами та труднощами, включаючи економічні проблеми та особисті драми. Сюжет зберігає свою насиченість подіями, додаючи нові сюжетні лінії та розвиваючи вже знайомих персонажів. Як і перший сезон, другий сезон також складається з 6 серій.

Третій сезон коли вийде?

Третій сезон “Hotel Portofino” заплановано до виходу 28 липня 2024 року. Глядачі з нетерпінням чекають продовження історії, яке, за попередніми даними, складатиметься з 6 серій. У новому сезоні обіцяють ще більше інтриг, несподіваних поворотів та захопливих моментів, що триматимуть у напрузі до самого кінця.

Перегляд українською мовою

На даний момент серіал “Hotel Portofino” можна подивитися українською мовою на стрімінговому сервісі Megogo.

Наразі озвучено лише перший сезон, однак студія Sunnysiders на замовлення Megogo планує доозвучити другий і третій сезони. Тож, шанувальники серіалу можуть очікувати на продовження улюбленої історії українською мовою найближчим часом.

“Hotel Portofino” — це чудовий вибір для тих, хто любить драми з багатогранними персонажами та атмосферою старої Європи. Не пропустіть можливість поринути в цей захопливий світ, де кожен гість має свою таємницю, а кожна серія дарує нові емоції та відкриття.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *