Гільда 3 сезон дата виходу, дивись українською від AdrianZP, трейлер, огляд

Гільда 3 сезон дата виходу, дивись українською від AdrianZP, трейлер, огляд

Анімаційний серіал “Hilda / Гільда” став одним із найпопулярніших проєктів на Netflix та створив базу шанувальників в Україні, завдяки авторській озвучці AdrianZP. Фанати серіалу з нетерпінням очікують виходу третього сезону.

Тут ми розповімо про сам серіал, його головних персонажів та очікування від третього сезону, та дату виходу 3 сезону.

Гільда: Короткий огляд

Гільда 3 сезон дата виходу, дивись українською від AdrianZP, трейлер, огляд

“Гільда” – це британський анімаційний серіал, створений Люком Пірсом, який базується на популярній графічній новелі Люка Пірса. Серіал був уперше випущений на Netflix у вересні 2018 року, і відтоді завоював серця глядачів своєю дивовижною атмосферою, розумним гумором і приголомшливою анімацією.

Сюжет серіалу слідує за головною героїнею, Гільдою, молодою і відважною дівчинкою, яка живе в Тролберзі, містичному місті, сповненому магії і казкових створінь. Гільда завжди готова вирушити на пригоди, і разом з її вірними друзями та собакою-друїдом Тоутом, вона досліджує таємниці та загадки світу навколо себе.

3 сезон Гільда дата виходу

3 сезон мультика “Гільда” вийде 7 грудня 2023 року, як і у попередніх сезонах очікується 13 серій. Всі серії вийдуть в один день.

Офіційне озвучення від Нетфлікс українською відсутнє.

Українська інтернет озвучка вийде з запізненням, але її треба дочекатися, а щоб вийшла швидше, треба підтримати авторське озвученню AdrianZP. Нижче можна подивитися його огляд на комікс-серіал “Гільда”.

Де дивитися українською 3 сезон Гільда?

3 сезон “Гільда” і минулі два сезони радимо дивитися в авторській озвучці AdrianZP. Знайти можна в Уанеті онлайн. Або дивитись в оригіналі з субтитрами на Нетфлікс в Україні.

Очікування від Третього Сезону

Гільда 3 сезон дата виходу, дивись українською від AdrianZP, трейлер, огляд

Повідомлення про вихід третього сезону “Hilda” зустріли з величезним захопленням серед шанувальників серіалу. Що ж можна очікувати від цього сезону?

Нові Пригоди: Фанати можуть бути впевнені, що Гільда та її друзі зіштовхнуться з новими захопливими пригодами і загадками в Тролберзі та за його межами. Однак точні деталі сюжету залишаються секретом.

Розвиток Персонажів: Третій сезон, імовірно, міститиме розвиток персонажів і їхніх стосунків. Фанати стежитимуть за еволюцією Гільди та її друзів.

Нові Казкові Створіння: Один з основних атрибутів серіалу – безліч дивовижних казкових істот. У третьому сезоні ми, можливо, побачимо нових персонажів і місця, які принесуть ще більше магії.

Глибинні Теми: “Hilda” завжди був відомий своєю здатністю торкатися глибоких тем, таких як дружба, сім’я і сміливість. Третій сезон, найімовірніше, не залишиться осторонь цієї традиції.

Очікування Фанатів

Фанати “Hilda” накопичили багато очікувань до третього сезону. Вони сподіваються на продовження захопливих історій, які так полюбили в попередніх сезонах, а також на нові враження та сюжетні повороти. Важливо зазначити, що серіал приваблює не тільки дітей, а й дорослу аудиторію завдяки своїй глибокій сюжетній лінії та розумному гумору.

З “Hilda” третього сезону на горизонті, фанати серіалу можуть бути впевнені, що їм буде надана ще одна порція дивовижних пригод і чарівництва.

Дата виходу 7 грудня 2023 року стане довгоочікуваним святом для всіх, хто чекає на нові пригоди Гільди та її друзів у цьому захопливому анімаційному світі.

Дивись та смакуй українською!

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *