Генделик дивись українською - трейлер, дата виходу у кіно

Генделик дивись українською – трейлер, дата виходу у кіно

У кіно з 16 листопада 2023 року, на екрани виходить лірична комедія “Генделик”, режисована Тарасом Дударем та виконана яскравим акторським складом, включаючи Владислава Мамчура, Людмилу Загорську, Михаїла Кукуюка і Олександра Ярему. Ця картина розповідає історію сценариста Івана Герасимова, який опиняється в ситуації, де його життя та доля на грані розриву.

Дивитися онлайн

Фільм “Генделик”: Коли душа шукає свій шлях

Головний герой, Іван Герасимов, натомість того, щоб здати сценарій фільму вчасно, перебуває в творчій кризі. Гонорар уже витрачений, а замовник – впливова постать, не бажає чекати. Він давно не був на стільки важкій та знебарвленій хвилі.

Сценарист вирішує тікати з міста, де його переслідує навіть загроза фізичного насильства. Він знаходить прихисток у загадковому місці – кафе “Генделик”.

Там він не тільки зустрічає давніх друзів, але також стикається з двома таємничими незнайомцями, які, здається, репрезентують дві протилежності його душі.

Ці незнайомці, які змушені важко врегульовувати свої власні суперечності, ніби ведуть боротьбу за долю сценариста. Вони викликають в нього внутрішні суперечки, розглядають всі його добрі та погані вчинки, які складають картину його життя.

Чи зможе Іван Герасимов вирішити свої проблеми та знайти вихід із цієї незвичайної ситуації?

Генделик дивись українською - трейлер, дата виходу у кіно

“Генделик” – це фільм, що дарує глядачам не лише глибокі думки, але й посмішку на обличчі. Він показує, як навіть в найскладніших моментах, коли схоже, що доля вже вирішила все, душа може знайти свій шлях.

Заплутаний у своїх власних роздумах і внутрішніх суперечках, Іван Герасимов має подолати свої страхи та сумніви, щоб знайти відповіді, які можуть змінити його життя назавжди. І в цьому шляху його супроводжують два таємничі незнайомці, які, мабуть, знають більше, ніж він сам.

“Генделик” – це захоплююча історія про самовдосконалення, дружбу, і, звісно ж, про вічну боротьбу добра та зла в душі кожної людини. Фільм, який змусить вас задуматися про свої власні внутрішні суперечки і шукати відповіді у найнезвичайніших місцях.

Не пропустіть найочікуваніший кінопроект цієї осені – “Генделик”.

У цьому фільмі вас чекають море сміху, зворушливі моменти та неймовірні відкриття.

Він нагадує нам, що іноді навіть у самих найтемніших моментах життя, коли все здається безнадійним, ми можемо знайти свій власний “Генделик”, який приведе нас до нового світла.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *