Гарлі Квінн 5 сезон дата виходу, що наразі відомо?

Гарлі Квінн 5 сезон дата виходу, що наразі відомо?

Нестримна та весела хуліганка-розбійниця Харлі, або як в Україні називають “Гарлі Квінн” скоро повертається з 5 сезоном, адже вже давно відомо що серіал за коміксом DC-comics був анонсований через кілька місяців, після завершення 4 сезону.

Отже, коли ми побачимо 5 сезон? Дату виходу та останні події щодо нового сезону читай у дописі нижче… Далі докладніше.

З огляду на те, як закінчився попередній сезон, мультфільм для дорослих ще не досягнув сюжетного завершення. А з його відданою фан-базою, здається, що продовження “Харлі Квінн” не викликає жодних сумнівів, чи не так?

Дата виходу Харлі Квінн 5 сезон

Гарлі Квінн 5 сезон дата виходу, що наразі відомо?
Harley Quinn

“Гарлі Квінн” було офіційно продовжено на 5 сезон у 2023 році, після завершення 4 сезону, але точна дата виходу ще не визначена, залишається в невизначеності.

Продюсерка серіалу Сесілія Аранович Гамільтон на Comic-Con 2023 повідомила: Наразі ми не знаємо, чи буде п’ятий сезон. Нам нічого не повідомляли безпосередньо.

Інформація про реєстрацію “Харлі Квінн: 5 сезону” у базі EIDR дає певні натяки на вихід у 2024 році, але варто бути обережним, оскільки інші відмінені шоу також можуть з’явитися в цьому реєстрі.

Якщо ви не знаєте, EIDR – це база даних, яка включає всі майбутні кінофільми, теле- та радіопрограми.

Попри всі заяви, tvshows.com.ua припускає, що 5 сезон “Харлі Квінн” що реліз відбудеться наприкінці осені або всередині літа 2024 року. Адже, попередні два сезони, 3 і 4 виходили саме наприкінці липня.

Harley Quinn Season 5

Де дивитися 5 сезон Гарлі Квінн українською?

Гарлі Квінн 5 сезон дата виходу, що наразі відомо?
Harley Quinn

Дуже мало ймовірно, що з виходом 5 сезону, українська озвучка вийде день в день с оригіналом. Адже, на початок 2024 року, ще 4 сезон не був озвучений українською.

Наразі, доступно декілько сезонів українською. Всі сезони не були перекладані. За озвучку бралися, такі любительські творчі групи: Хариzма, ZюK, BambooUA. Але до логічного кінця сезони не були доведені.

Можливо, з виходом 5 сезону, за переклад візьметься наприклад студій Baibako або HDrezka. Пишіть у коментарях, а ви б хотіли, щоб серіал “Harley Quinn” був повністю озвучений рідною мовою?

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *