Фіона і Кейк у "Часі пригод", трейлер, де і коли дивитися

Фіона і Кейк у “Часі пригод”, трейлер, де і коли дивитися

Фіона і Кейк” є унікальним спінофом серіалу “Час пригод”, залишаючись у тому самому магічному всесвіті, де події розкривають нові аспекти й глибини персонажів, приваблюючи глядачів своєю оригінальністю та захопливою атмосферою.

Серіал “Час пригод” був представлений на номінацію на премію “Еммі” в категорії “Найкращий мінісеріал або фільм”.

Що відомо про “Фіона і Кейк”?

У глибині сюжету анімаційного серіалу “Фіона і Кейк” простежується унікальна історія про дівчинку на ім’я Фіона та її віддану супутницю, кішку на ім’я Кейк. Але їхні життя перевертаються з ніг на голову, коли вони змушені вирушити в небезпечну подорож, прагнучи сховатися від могутнього лиходія, який прагне відшукати і знищити їх.

У цьому мультиплікаційному шедеврі “Фіона і Кейк” події серіалу розгортаються в дивовижному світі, відомому як Земля Ооо, який, імовірно, представляє наш власний світ, що пережив атомну війну близько 1000 років тому (цю війну жителі Ооо називають Великою Війною Грибів).

Після цієї руйнівної війни люди, що вижили, зазнали мутацій, і у світі з’явилася магія. Головні герої – хлопчик Фінн і собака Джейк – живуть у будинку на дереві і просто обожнюють пригоди. Вони знаходять їх самі або отримують у вигляді “місій” від мешканців Землі Ооо, оскільки Фінн і Джейк – справжні герої, які рятують усіх, хто опиняється в біді.

Фіона і Кейк у "Часі пригод", трейлер, де і коли дивитися

Коли побачимо?

Кабельний канал HBO запланував мультик на 31 серпня 2023 року. У першому сезоні буде 10 епізодів.

Нагадаємо, що в оригінальному мультику “Час пригод” вийшло 10 сезонів. Вони виходили з 2010 по 2017 роки. На жаль, українського озвучення до анімаційного серіал є лише частково. Два повні сезони від каналу ПлюсПлюс, так деякі перші серії з третього сезону від FanVoxUA, UASpeedFilms.

Час пригод: Фіона і Кейк дивитися трейлер

Очікується українською..

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *