Дієта номер 0: де дивитися онлайн
Фото: ТЕТ

Дієта номер 0: де дивитися онлайн

Дієта №0″ (Дієта номер 0): Новий український серіал на ТЕТ. Прем’єра якого відбулась 20 листопада! У цьому дописі ви дізнаєтесь, де можна подивитися онлайн новий серіал та деталі сюжету.

Нові серії серіалу “Дієта номер 0” можна подивитися на українському потоковому сервісі Sweet TV – 7 днів за 0 грн, у записі! Сервіс має архів прямих ефірів.

Про що серіал?

Суперечливі обставини об’єднали закоханого студента Івана та капризну багачку Марго в унікальній історії, яка обертається на екранах телеканалу ТЕТ у новому серіалі “Дієта №0”. Вирішити розчарування та перетворити його на неймовірну пригоду? Іван не здається готовим віддаватися так легко.

“Дієта №0” – це український серіал, що розповідає про сором’язливого студента Івана та примхливу багачку Марго, що стикаються через несподівану випадковість. Це не просто історія розбитого серця та спроби пережити розчарування. Доля зіграла з цими героями зовсім інший жарт.

У нових епізодах головні герої серіалу зазнають кардинальних змін. Марго, що здається знехтуваною, досягне успіху, тоді як Іван, що раніше був невпевненим студентом, здобуде славу та призи. Роль норовливої Марго в серіалі зіграла Клавдія Дрозд, тоді як відразу двоє акторів – гуморист Олег Маслюк і латвієць Максим Бусел – стали обличчям завзятого Івана.

Не пропустіть шалену подорож персонажів, які змінюються до невпізнаваності. Серіал “Дієта №0” обіцяє багато несподіваних обертів у долі головних героїв.

Також, цієї зими вийшов новий серіал “Польовий шпиталь” українською від 1+1.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *