Діти шпигунів: Армагеддон українською трейлер

Діти шпигунів: Армагеддон українською трейлер

Перезапуск серії фільмів “Діти шпигунів” від Netflix! – дивитись українською!

Цього вересня ми отримаємо неймовірну можливість пережити захоплюючі пригоди у світі шпигунів з новою сім’єю героїв. Режисер та сценарист Роберт Родрігес презентує нам перезавантажену версію улюбленої франшизи Діти шпигунів”, де нове покоління юних шпигунів бере на себе важливу місію і виводить шпигунську гру на новий рівень.

Сюжет

У світі, де технології визначають майбутнє, найбільші секретні агенти світу повинні робити неможливе, аби врятувати батьків і світ від загрози. Все починається тоді, коли діти цих агентів ненароком допомагають могутньому розробнику ігор випустити комп’ютерний вірус. Цей вірус надає йому безмежний контроль над усіма технологіями, загрожуючи надзвичайною небезпекою. Оскільки стався величезний облом, молодим героям не залишається іншого вибору, окрім як стати шпигунами, аби перейти через всі випробування та розкрити злочинний заговір.

Акторський склад

Фільм “Діти шпигунів” може похвалитися вражаючим акторським складом, який додає глибину та емоційну наповненість історії. Зокрема, у фільмі зіграли:

  • Джина Родрігес, яка вже зарекомендувала себе талановитою акторкою у таких проектах, як “Аліта: Бойовий ангел” та “Спліт”.
  • Закарі Лівай, відомий за ролями у фільмах “Шазам!” та “Невдачі в імпорту”.
  • Connor Esterson, Еверлі Карґанілья, D.J. Cotrona, Біллі Маґнуссен, Joe Schilling та Solar Dena Bennett.

Дивитися українською Діти шпигунів Армагедон – тизер

Дата виходу в Україні

Бажаєш відчути адреналін від шпигунських пригод? Познайомтеся з новим поколінням героїв у перезавантаженій франшизі “Діти шпигунів”, яка вже 22 вересня з’явиться на Netflix рідною мовою.

Цей фільм обіцяє залишити вас на межі своїх місць і захопити своєю непередбачуваністю, акцією та інтригою. Не пропустіть цю захоплюючу пригоду, яка перетворить ваше сприйняття шпигунських історій!

Дивитися Діти шпигунів: Армагеддон українською трейлер

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *