Чому Terminator Zero - це не просто аніме

Чому Terminator Zero – це не просто аніме

Netflix анонсує прем’єру нового анімаційного серіалу “Terminator Zero” – “Термінатор Зеро”, оригінальної інтерпретації легендарної саги “Термінатор”.

З часом, коли людство перебуває на краю вимирання, і нескінченні ряди машин Скайнета загрожують зникненням усього людського існування, з’являється надія на зміну результату війни. У 2022 році жінка-солдат вирушає в минуле, у 1997 рік, момент зародження Скайнету, щоб змінити курс історії.

Чому Terminator Zero - це не просто аніме

Одночасно в Японії вчений Малкольм Лі створює альтернативний штучний інтелект, здатний скласти серйозну конкуренцію Скайнету. Його відкриття, однак, привертає увагу таємничого робота-вбивці, відправленого з майбутнього з метою запобігти будь-яким змінам часової лінії.

Після прибуття в минуле жінка-солдат, чий персонаж відкриває нові грані у світі “Термінатора”, бере на себе завдання захистити вченого Малкольма Лі та його сім’ю від невблаганного переслідування робота-вбивці. Їй належить використати всі свої навички та знання, щоб змінити перебіг історії та запобігти згубному ланцюгу подій, що веде до катастрофи.

Чому Terminator Zero - це не просто аніме

“Sтермінатор Zero” – це унікальний анімаційний серіал, який перенесе глядачів у захопливий світ культової франшизи “Термінатор”.

Виробництво серіалу здійснюється Netflix, і його прем’єра запланована на 29 серпня, обіцяючи глядачам неперевершені візуальні ефекти, емоційно насичений сюжет і нових персонажів, готових надихнути і захопити уяву аудиторії.

Чому Terminator Zero - це не просто аніме

Глядачі чекатимуть на захопливу подорож крізь часові петлі та битви за долю людства у світі, де кожне рішення має глобальні наслідки. Підготуйтеся до грандіозної історії, яка продовжує розширювати легенду “Термінатора” в новому форматі, доступному тільки на Netflix.

Приготуйтеся до зустрічі з майбутнім, яке представлено в “Terminator Zero” – анімаційній сазі, яка обіцяє переписати правила класичної фантастичної анімації.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *