Брати Супер Маріо дата виходу відома!

Брати Супер Маріо дата виходу відома!

Шанувальники всесвіту “Супер Маріо” можуть з нетерпінням чекати повернення на великий екран, оскільки дата виходу нового анімаційного фільму була оголошена. У 2026 році Nintendo та Illumination представлять ще одну пригодницьку історію про братів Маріо і Луїджі.

За інформацією з ресурсу tvshows.com.ua, новий мультфільм перебуває у стадії розробки, і хоча деталі щодо сюжету поки мало відомі, фанати вже з нетерпінням чекають на нові пригоди своїх улюблених героїв.

Прошлорічний фільм “Брати Супер Маріо в кіно” заробив понад $1,36 млрд у всьому світі, що свідчить про величезний успіх франшизи та неперевершений інтерес глядачів до світу Супер Маріо.

Творець ігрової серії Super Mario Bros. Сігеру Міямото підтвердив, що команда працює над розширенням всесвіту і розробляє нові історії.

З іншого боку, Кріс Меледандрі з Illumination зазначив, що вже розпочато роботу над сценарієм та створенням декорацій для нових середовищ, щоб зробити фільм ще більш цікавим для глядачів.

Очікується, що мультфільм “Брати Супер Маріо вийде в прокат у США 3 квітня 2026 року, а пізніше того ж місяця з’явиться в інших країнах світу, включно з Україною.

Фанати серії “Супер Маріо” з нетерпінням чекатимуть можливості зануритися в цей світ геймерських пригод дитинства разом із своїми улюбленими персонажами.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *