5 сезон Про всі створіння - великі й малі дата виходу

5 сезон Про всі створіння – великі й малі дата виходу

Серіал “All Creatures Great and Small”, в Україні він виходить під назвою “Про всі створіння – великі й малі. У дописі можна знайти огляд сезонів, цікаві факти та майбутнє шоу. А саме, коли вийде 5 сезон?

Ремейк однойменного британського серіалу про ветеринара, який працює в сільському Йоркширі.

Головний герой з любов’ю і ніжністю ставиться до своїх пацієнтів і вміє знайти підхід не тільки до “братів наших менших”, а й до їхніх господарів.

5 сезон Про всі створіння - великі й малі дата виходу

Сюжет серіалу заснований на мемуарах Джеймса Герріота, який довгий час пропрацював сільським ветеринаром.

1. Перший сезон (2020)

Перший сезон “All Creatures Great and Small” заснований на класичній серії книг Джеймса Гера. Він переносить глядачів у 1930-ті роки до британського села Дарроубі, де молодий ветеринар Джеймс Геррі (у виконанні Ніколаса Роуза) починає свою практику в родинній клініці. Серіал зображує його професійне і особисте життя, відображаючи як радощі, так і труднощі роботи ветеринара в сільській місцевості.

Сюжет зосереджений на щоденних викликах у роботі Джеймса, його стосунках з колегами, включаючи вимогливого шефа Сімаонса (у виконанні Сема Вест), та романтичних перипетіях з місцевою дівчиною Трейсі (у виконанні Розалінд Лівінгстон).

2. Другий сезон (2021)

Другий сезон продовжує історію Джеймса, розвиваючи як професійні, так і особисті аспекти його життя. У цьому сезоні акцент робиться на нових викликах, з якими стикається Джеймс, включаючи відносини з колегами та новими клієнтами клініки. Романтична лінія з Трейсі також продовжує розвиватися, на фоні соціальних і економічних змін у регіоні.

3. Третій сезон (2022)

Третій сезон концентрується на розширенні практики та нових викликах, які постають перед Джеймсом і його колегами. Сюжет також порушує питання соціальних змін у селі та їх вплив на місцевих жителів. Динаміка між персонажами змінюється, з’являються нові герої, а старі стосунки отримують новий розвиток.

4. Четвертий сезон (2023)

Четвертий сезон завершує основні сюжетні лінії, що тягнуться з попередніх сезонів. Він зосереджується на розвитку кар’єри Джеймса, його стосунках з колегами і нових перипетіях, що виникають у селі.

В останньому епізоді, який вийшов 21 грудня 2023 року, глядачі бачать, як Джеймс та його колеги стикаються з найбільшими викликами своєї кар’єри і особистого життя.

Зіткнувшись із страхітливим майбутнім, Джеймс прагне побачити Гелен, але на його шляху стоїть поранений птах. Зіґфрід і Кармоді намагаються підтримати громадські зусилля місіс Холл.

Дата виходу 5 сезон: Майбутнє шоу

П’ятий сезон “All Creatures Great and Small” наразі у стадії планування. Якщо щорічна тенденція релізів продовжиться, він може вийти в 2025 році, але точна дата ще не оголошена.

Глядачі можуть очікувати продовження захоплюючих сюжетних ліній і нових пригод у житті Джеймса.

Цікаві факти

5 сезон Про всі створіння - великі й малі дата виходу
  1. Адаптація книг: Серіал заснований на книгах Джеймса Гера, які описують його досвід ветеринара у селі Дарроубі. Книги стали класикою британської літератури.
  2. Актуалізація: Хоча серіал базується на подіях 1930-х років, він постійно адаптується, щоб бути релевантним для сучасних глядачів, зокрема через актуалізацію соціальних тем.
  3. Нагороди: Серіал отримав позитивні відгуки критиків і глядачів, а також кілька телевізійних нагород за якість сценарію і виконання.

Чому варто подивитися

“All Creatures Great and Small” привертає увагу завдяки своєму теплу, доброті і реалістичному зображенню життя в сільській місцевості. Серіал поєднує елементи драми і комедії, має чудову акторську гру і детально передає атмосферу епохи.

Дивитися українською

Шанувальники серіалу в Україні можуть дивитися п’ятий сезон на платформі Megogo з українською озвучкою від Sunnysiders.

Це дозволить насолодитися серіалом з рідною мовною підтримкою і отримати максимальне задоволення від перегляду.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *