Чи буде 4 сезон Доктор Стоун? Дата виходу, новини та прогнози

Чи буде 4 сезон Доктор Стоун? Дата виходу, новини та прогнози

Протягом перших трьох сезонів прихильники “Доктора Стоуна” з нетерпінням чекали кожного сезону, щоб дізнатися, що сталося із Сенку та іншими персонажами. Тепер, коли третій сезон добігає кінця, друга частина 3 сезону завершиться восени 2023 року, є питання, на яке дамо відповідь, чи буде продовження у вигляді 4 сезону “Доктора Стоуна”?

Дата виходу 4 сезону Доктор стоун

Поки немає жодних офіційних оголошень щодо четвертого сезону “Доктора Стоуна.

Багато прихильників сподіваються на офіційне підтвердження після завершення третього сезону, оскільки третя частина була анонсована в останній серії другого сезону.

З урахуванням загальної кількості епізодів третього сезону, ймовірно, аніме завершиться у 2023 році, оскільки його друга частина стартувала 12 жовтня 2023 року.

Для відзначення повернення другої частини третього сезону “Доктора Стоуна” було випущено новий трейлер, який підтверджує, що серіал завершить сюжетну лінію “Нового Світу”. Який можна подивитися напочатку статті.

Коли може вийти 4 сезон Доктор Стоун?

Стосовно четвертого сезону, зазвичай фанатам доводиться чекати кілька місяців або навіть років, перш ніж студія випустить оновлення. Проте, через популярність “Доктора Стоуна” в Україні, імовірно, прихильникам не доведеться очікувати так довго.

Що стосується матеріалу, манґа поки що надає достатньо сюжету для подальших адаптацій. Третій сезон “Доктора Стоуна” охоплює арку “Острів скарбів”, залишаючи ще п’ять арок для можливого наступного сезону.

Де дивитися 3 і 4 сезони українською?

На момент виходу 3 сезону у 2013 році, українська творча спільнота по озвучці QUAM Project. “Доктора Стоун” вже зробила озвучення до першої частини 3 сезону. Долучайтесь до телеграм спільноти QUAM Project, щоб підтримати озвучення 3 і 4 сезону.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *