2 сезон Притулок Гарлана Кобена дата виходу: якщо продовжать, що буде далі в сюжеті?

2 сезон Притулок Гарлана Кобена дата виходу: якщо продовжать, що буде далі в сюжеті?

В серпні 2023 року стрімінговий сервіс Amazon Prime представив підлітковий детективний серіал Гарлана Кобена під назвою “Притулок”.

За короткий час його популярність зросла настільки, що українські глядачі з нетерпінням чекають на випуск другого сезону.

Таємничий трилер “Притулок Гарлана Кобена” здобув таку популярність, що глядачі з нетерпінням чекають, чи з’явиться другий сезон. Серіал “Укриття” вже знайшов свій дім на Amazon Prime.

Про що серіал “Притулок Гарлана Кобена”

Сюжет серіалу “Притулок Гарлана Кобена” крутиться навколо підлітка Міккі, який після трагічної смерті батька переїжджає жити до своєї тітки. Вже наступного дня його нова подруга зі школи, Ешлі, зникає, і Міккі разом із друзями обіцяє розкрити цю загадку.

Паралельно з цим, “Притулок Гарлана Кобена” розкриває інші таємниці, як, от подібне зникнення, що сталося майже 30 років тому, і палац, де колись опинився батько Міккі. Хоча перший сезон “Притулок Гарлана Кобена закінчиться лише 22 вересня, глядачі вже полюбили різноманітну групу підлітків і захопливе таємниче оповідання Кобена.

Притулок Харлана Кобена, графік виходу серій 1 сезону.

На жаль, наразі немає новин про другий сезон “Притулок Гарлана Кобена“. Але зацікавленість глядачів виявилася дуже високою, тож є всі підстави вважати, що підтвердження другого сезону “Притулок Гарлана Кобена” може з’явитися швидше, ніж завершиться перший сезон. Поки що історія триває, і ось що ми знаємо про другий сезон “Притулок Гарлана Кобена“.

2 сезон Притулок Гарлана Кобена дата виходу

2 сезон Притулок Гарлана Кобена дата виходу: якщо продовжать, що буде далі в сюжеті?

Попри те, що сюжет шоу заснований на трилогії романів, автори мають значний обсяг вихідного матеріалу для подальшої адаптації.

Amazon вирішив закрити серіал після першого сезон. Сумна звістка прилетіла у листопаді 2023 року. Другий сезон не варто чекати.

Де дивитися українською серіал Притулок Гарлана Кобена

Перший і можливий майбутній другий сезон адаптований українкою від HDrezka Studio. Знайти можна в УАнеті.

Що чикати від можливого 2 сезону

Про можливий сюжет другого сезону “Притулок Гарлана Кобена” поки немає інформації.

Проте, ймовірно, що сюжет цього сезону буде заснований на інших частинах трилогії Харлана Кобена.

Романи про Міккі Болітара містять книги “Притулок”, “Seconds Away” і “Found.

У той час як “Притулок” охоплює основні події першої книжки з деякими змінами, можливо, що сюжет другого сезону також включить елементи з “Seconds Away“, де Міккі розслідує вбивство однокласника, а також з “Found“, де розгадують таємницю Лодзинського м’ясника.

Очікуємо, що незабаром будуть розкриті додаткові деталі про другий сезон серіалу “Притулок Гарлана Кобена“.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *