007: Дорога до мільйона: Нове реаліті-шоу у світі Джеймса Бонда

007: Дорога до мільйона: Нове реаліті-шоу у світі Джеймса Бонда

007: Road to a Million

У “007: Дорога до мільйона”, це не зірки голлівудських блокбастерів, а звичайні люди, які стають героями у власній історії.

Дев’ять пар учасників вирушають у неймовірну пригоду, в якій кожен крок пронизаний духом Бонда – всесвітньо відомого агента 007. Їхнє завдання? Перемогти і завоювати заповітний приз у розмірі 1 мільйон фунтів стерлінгів.

У цьому захопливому шоу учасники стикаються з випробуваннями, які Джеймс Бонд справлявся у своїх пригодах на великому екрані.

Вони залазять на будівельні крани, переганяються по дахах поїздів, що їдуть, сідають за кермо легендарного “Астон Мартіна” і здійснюють безліч інших захоплюючих і небезпечних дій. Усе це, щоб довести свою витривалість, сміливість і вміння діяти в екстремальних ситуаціях, як справжні агенти.

007: Дорога до мільйона: Нове реаліті-шоу у світі Джеймса Бонда
Загадковий Контролер

Реаліті-шоу “007: Дорога до мільйона”, безсумнівно, обіцяє стати одним із найзахопливіших і найзахопливіших реаліті-шоу сезону. Під наглядом загадкового Контролера, який грає свою роль майстерно, учасники вирушать у неймовірну пригоду, що перевірить їхню силу та вміння працювати в команді.

Шоу надає звичайним людям можливість відчути себе частиною світу Джеймса Бонда і спробувати свої сили в екстремальних ситуаціях, де кожен момент рахується.

Не пропустіть прем’єру 10 листопада і стежте за учасниками “007: Дорога до мільйона” в їхньому захопливому шляху до великого призу!

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *