Ті, що йдуть на смерть: трейлер, дата виходу, перший погляд

Ті, що йдуть на смерть: трейлер, дата виходу, перший погляд

Серіал «Ті, що йдуть на смерть», або “Ті, хто має померти” обіцяє глядачам неймовірне занурення в атмосферу стародавнього Риму, де сила, інтриги та політичні ігри переплітаються в жорстокому світі гладіаторських поєдинків. Це не просто історичний наратив, а насичена драма, в якій герої різних верств суспільства борються за виживання і владу.

Оригінальна назва серіалу “Those About to Die”.

Адаптований за романом Деніела Пратта Меннікса, серіал являє собою амбітний проєкт, у якому талановитий акторський ансамбль на чолі з Антоні Гопкінсом втілює на екрані яскраві персонажі, що запам’ятовуються.

Сюжет

На тлі красивих пейзажів стародавнього Риму розгортається сюжет, у якому гладіатори стають інструментом у руках могутніх династій і політичних гравців. У той час як багато хто бореться за славу і свободу, інші змушені боротися за виживання в жорстокому світі, де закони не завжди працюють на їхню користь.

Персонажі серіалу представляють різні аспекти римського суспільства: від імператорських палаців до темних вулиць бідних кварталів. Їхні долі переплітаються в кривавих поєдинках на арені, де кожен кидок меча може вирішити долю не тільки окремої людини, а й цілої імперії.

Творці обіцяють глядачам подорож крізь часи та культури, де світ гладіаторських боїв стає майданчиком для виявлення людських пристрастей, жаги до влади та жаги до свободи.

Дивитися онлайн Ті, що йдуть на смерть – трейлер

Дата виходу

З першим сезоном, що містить десять епізодів, які виходять в ефір із 18 червня 2024 року, «Ті, що йдуть на смерть» обіцяють стати одним із найзахопливіших і найгостріших телевізійних проєктів року. Злітайте на арену і готуйтеся до найепічніших гладіаторських боїв в історії телебачення!

Очікується українське озвучення.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *