Поклик пекла 2 сезон: дата виходу, 2 сезон розпочато у виробництві

Поклик пекла 2 сезон: дата виходу, 2 сезон розпочато у виробництві

“Поклик пекла” – один із найпопулярніших південнокорейських оригінальних серіалів на Netflix. Він дебютував на платформі в листопаді 2021 року і здобув велику популярність серед глядачів в Україні. Фанати не можуть дочекатися, щоб дізнатися більше про другий сезон “Hellbound / Jiok”.

У серпні 2023 року, після дворічної перерви з’явилася гарна новина про 2 сезон “Поклик пекла” , якою ми готові поділитися з усіма прихильниками серіалу.

Дивитися 2 сезон Поклик пекла – анонс

Netflix продовжив серіал “Поклик пекла” на другий сезон восени 2022 року. Вони оголосили про продовження серіалу на Tudum 2022, щорічному святкуванні оригінальних програм Netflix, і поділилися тизером нового сезону.

Поклик пекла 2 сезону у виробництві

Що відомо про 2 сезон?

Корейський Ютуб канал Нетфлікс, 4 серпня виклав відео-анонс, який можна подивитися вище. В ньому сказано, що зйомки другого сезон “Поклик пекла” розпочато! Через рік, після заяви про продовження серіалу.

2 сезон Поклик пекла дата виходу

Звісно, дата виходу другого сезону “Поклик пекла” ще не встановлена. Оскільки виробництво тільки розпочалося влітку 2023 року.. Редакція TVshows.com.ua рипускає, що прийдеться чекати досить довго, перш ніж новий сезон стане доступним для перегляду на Netflix.

Приблизний час виходу 2 сезону “Поклик пекла на Netflix може бути у 2024 році. Зазвичай нові сезони серіалів Netflix виходять приблизно через рік після початку виробництва. Хоча є винятки, основний шаблон передбачає такий розклад. Варто зауважити, що “Поклик пекла – це серіал з великою кількістю ефектів, тому можливо, що на його виробництво знадобиться трохи більше часу.

Наразі ми очікуємо побачити другий сезон “Пов’язаних пеклом” наприкінці літа або восени 2024 року.

Де дивитися українською Поклик пекла 2 сезон?

У 2021 році вийшов 1 сезон українською від інтернет студій Clan Kaizoku, HDrezka Studio.

Другий сезон, який вийде не раніше 2024 року, глядачі зможуть подивитися українською, від цих студій. Подивитися можна на сайті студій.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *