"Нестабільний" вийшов українською на Netflix

“Нестабільний” вийшов українською на Netflix

Серіал “Нестабільний” / Unstable розповідає історію молодого чоловіка, який прагне відновити стосунки з батьком після довгих років розлуки. Він вирішує влаштуватися на роботу до свого батька, щоб перебувати поруч із ним і нарешті зрозуміти, чому їхні сімейні стосунки виявилися настільки порушеними.

Однак, замість шуканого зближення, головний герой потрапляє до біологічного дослідницького підрозділу, де батько так само заклопотаний своєю роботою і не проявляє інтересу до особистих стосунків. Молодий чоловік бачить, що причини розладу в родині очевидні, і він не збирається зупинятися. Він продовжує наполегливо переслідувати батька, сподіваючись знайти шлях до їхнього взаєморозуміння.

Нестабільний” досліджує складні теми сімейних стосунків, незалежності та пошуку свого місця в житті. Серіал показує, що іноді важливо продовжувати боротися за свої стосунки, навіть якщо на шляху постають труднощі та сумніви. Він зачіпає питання особистого зростання і самопізнання, представляючи складну й емоційну динаміку між героями.

Серіал Нестабільний українською переклад субтитри

Серіал вийшов вкінці березня 2023 року, та має 8 смішних епізодів.

Де дивитися українською Unstable

Комедійний серіал «Нестабільний» має український дубляж. Дивитися онлайн на своєму гаджеті можна з додатком Netflix в Україні.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - Від 29 грн (HBO, Paramount+)

Sweet TV – 7 днів за 0 грн

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *