Голова серіал 2023 онлайн: 2 сезон дата виходу
Марія Стопник у серіалі "Голова". Фото: Новий канал.

Голова серіал 2023 онлайн: 2 сезон дата виходу

Голова” 2023: Нова українська комедійна хвиля. Детально про серіал, який можна подивитися онлайн безкоштовно. На якому моменті закінчився серіал та чи можливий випуск 17 серії серіалу “Голова”.

Український телеканал “Новий канал” радує глядачів своїм новим проектом – комедійним ситкомом “Голова 2023”. Цей серіал, який вийшов на екрани в 2023 році, обіцяє принести багато сміху та позитивних емоцій.

З чого починається серіал голова?

Перша серія розповідає про трьох молодих студентів, які уклали парі і тепер спробують всіма силами перемогти. Антон, Богдан і Мілана мають нелегке завдання – підняти на ноги невеличке українське село Антонівка. Антону, який побився об заклад із ректором університету, залишилося всього пів року на цю місію. Друзів доведеться виграти вибори, щоб мати змогу почати щось змінювати. Але часу мало, і вони починають активно переконувати селян голосувати за Антона, використовуючи свої вміння і таланти.

У цьому важкому завданні вони зіткнуться зі своєю впертою конкуренткою – Катериною Жук, яка також бореться за перемогу.

Голова 2023 серіал Україна, дивитися онлайн на смарт-ТВ

Як студенти змусять селян підтримати Антона? Це і багато іншого можна побачити в першій серії “Голова 2023”, яка доступна для перегляду на YouTube-каналі Нового каналу.

Актори серіалу Голова та творці

У головних ролях блискають молоді талановиті українські актори: Євген Лісничий, Дмитро Гирявець, Поліна Фролова, Ірина Гришак та Марія Стопник.

А їх підтримують відомі українські актори у другорядних ролях, серед яких Олександр Рудинський, Михайло Кукуюк, Олена Новікова, Вікторія Білан-Ращук, Анатолій Тихомиров, Катерина Вишнева та інші.

Голова серіал 2023 онлайн: 2 сезон дата виходу
Фото: Новий канал

Режисером “Голови 2023” є Олег Туранський.

Скільки серій у серіалі Голова?

У першому сезоні заплановано 16 серій, які обіцяють бути сповненими гумору, пригод і несподіваних поворотів. Серіал став одним із найяскравіших комедійних проектів українського телебачення цього року.

Дата виходу 2 сезон серіалу Голова

В кінці першого сезону Антон повернувся зі США до Антонівки до своїх друзів. Він не зміг залишити рідних друзів у важкий час війни.

Фінал першого сезону дає на відчуття про можливе продовження серіалу “Голова” на другий сезон. Сюжет кінцівки натякає, що сюжетної історії є куди рухатися далі. В другому сезоні можливе продовження історії головних героїв під час повномасштабного вторгнення руських військ в Україну.

Які випробування чекають на героїв серіалу? Та які рішення вони будуть приймати? Взаємодія з новими обставинами може додати ще більше драматичності сюжетним поворотам, розкриваючи нові спекти життя героїв.

На початок 2024 року серіал ще не продовжили на другий сезон. Якщо серіал почнуть знімати у 2024 році, можлива дата виходу 2 сезону “Голова” 2025 рік.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *