Фільми для перегляду з підлітками: добірка від редакції tvshows.com.ua

Фільми для перегляду з підлітками: добірка від редакції tvshows.com.ua

Редакція tvshows.com.ua підготувала для вас добірку фільмів, які будуть цікаві для перегляду та обговорення з підлітками. Ці фільми не лише розважають, але й надихають, змушують задуматися та розширюють світогляд.

Ці фільми пропонують не лише цікаві сюжети, а й важливі життєві уроки. Спільний перегляд та обговорення таких стрічок може стати чудовим способом зблизитися з підлітками та допомогти їм у розумінні складних життєвих ситуацій.

А головне, фільми у цій квадро підбірці доступні для перегляду українською мовою…

1. У гонитві за щастям / The Pursuit of Happyness (2006)

Фільм розповідає історію Кріса Гарднера, який разом з сином опиняється без даху над головою. Незважаючи на всі труднощі, Кріс наполегливо прагне покращити своє життя, проходячи стажування в престижній брокерській компанії.

До фільму є український дубляж.

Лінда і Кріс Гарднер живуть у маленькій квартирі з їхнім сином Крістофером. Кріс-старший витратив сімейні заощадження на франшизу з продажу переносних денситометрів.

Ці скануючі пристрої надавали трохи чіткіші знімки, ніж рентгенівські апарати, але більшість лікарів, яких відвідував Кріс, вважали, що пристрої занадто дорогі. Лінда працювала на безперспективній роботі в пральні місцевого готелю.

Напруженість у їхніх стосунках зростала пропорційно накопиченню затримки плати за житло і за рахунками. Зрештою, втративши надію на підвищення на роботі, Лінда кидає чоловіка і сина та їде до Нью-Йорка, де на неї чекає краща робота.

Цікаві факти:

  • Фільм заснований на реальній історії життя Кріса Гарднера.
  • Головну роль зіграв Вілл Сміт, а роль його сина – реальний син актора, Джейден Сміт.
  • Фільм отримав позитивні відгуки критиків та номінацію на премію “Оскар”.

2. Юність / Boyhood (2014)

Унікальний кінопроект, знятий протягом 12 років, розповідає про дорослішання хлопчика на ім’я Мейсон. Глядачі мають можливість спостерігати за його життям від дитинства до підліткового віку.

Є український дубляж..

Художній фільм, зйомки якого тривали без малого 11 років, присвячений дитинству та юності Мейсона. За цей час хлопчик переживає захоплення батька алкоголем, через це – розлучення батьків, потім новий шлюб матері і ще одне розлучення.

У підсумку Мейсон живе з матір’ю і сестрою Самантою, у різні періоди захоплюється то Гаррі Поттером, то “Зоряними війнами”, то музикою. Дорослішає, пробує випивку і травичку, починає зустрічатися з дівчиною і вступає до коледжу. Усе це – на тлі мінливої американської політики і культури.

Картина “Юність” отримала приз за найкращу режисуру на 64 Берлінському кінофестивалі (2014) і отримала 6 номінацій на премію “Оскар”.

Цікаві факти:

  • Режисер Річард Лінклейтер знімав фільм щороку з одними й тими ж акторами, що дозволило показати реальне дорослішання.
  • Фільм отримав численні нагороди, включаючи “Золотий глобус” та “Оскар”.

3. Король говорить / Промова короля / The King’s Speech (2010)

Фільм розповідає історію короля Георга VI, який страждав від заїкання. З допомогою логопеда Лайонела Лога, він намагається подолати свій дефект мови та знайти впевненість для публічних виступів.

Фільм можна подивитися в українському дубляжі.

1925 року другий син британського короля Георга V – герцог Йоркський Альберт – на прохання свого батька виступає із заключною промовою на імперській виставці перед присутніми на стадіоні “Вемблі” глядачами і радіослухачами.

Але виступ виходить жахливим, Альберт сильно заїкається і робить довгі паузи, частина його слів залишається незрозумілою для більшості слухачів. Дев’ять років потому Берті все ще безуспішно намагається вирішити проблеми із заїканням, відвідуючи сеанси різних логопедів.

Після чергового невдалого сеансу Берті заявляє, що більше не буде ні в кого лікуватися від своєї недуги. Його дружина Єлизавета знаходить австралійського фахівця Лайонела Лога, чиї методи хоч неортодоксальні та суперечливі, але дають бажаний результат.

Цікаві факти:

  • Головну роль виконав Колін Ферт, за що отримав премію “Оскар”.
  • Фільм отримав позитивні відгуки критиків та був відзначений численними нагородами, включаючи “Оскар” за найкращий фільм.

4. Чоловік на ім’я Отто / A Man Called Otto (2022)

Молодий хлопець переїжджає в новий район та знайомиться з похмурим сусідом, який, незважаючи на свою грубість, стає важливою людиною в його житті.

Подивитися можна в професійній українській озвучці. Дубляж..

Вічно незадоволений усім самотній вдівець Отто (Том Генкс), чия єдина радість у житті – повчати і критикувати, знайомиться з новими сусідами, молодою сім’єю. Несподівано для нього самого між ними зав’язується дружба, яка змушує Отто згадати своє минуле і переосмислити сьогодення.

“Чоловік на ім’я Отто”, або “Мій жахливий сусід” – ремейк шведської драми “Друге життя Уве”.

Цікаві факти:

  • Фільм здобув популярність серед глядачів завдяки цікавому сюжету та глибоким персонажам.
  • Головні ролі виконали популярні актори, які додали фільму особливого шарму.

Редакція tvshows.com.ua підготувала добірку фільмів, які чудово підійдуть для перегляду з підлітками. Кожен із цих фільмів пропонує захопливі сюжети та важливі життєві уроки, відображаючи різноманітні аспекти підліткового життя та дорослішання.

Фільм “У гонитві за щастям” надихає історією Кріса Гарднера, який, долаючи труднощі, прагне досягти кращого життя для себе та свого сина.

“Король говорить” розповідає про боротьбу короля Георга VI з заїканням та його шлях до впевненості.

“Чоловік на ім’я Отто” досліджує теми взаєморозуміння та людяності через історію несподіваної дружби між молодим хлопцем та його похмурим сусідом.

Ці фільми не тільки розважають, але й надихають на роздуми та обговорення важливих життєвих тем. Спільний перегляд таких стрічок може зблизити вас з підлітками та допомогти їм краще зрозуміти себе та світ навколо.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *