2 сезон серіалу "Ковчег" SYFY: можлива дата, трейлер та багато іншого

2 сезон серіалу “Ковчег” SYFY: можлива дата, трейлер та багато іншого

Фантастичний серіал “Ковчег” (оригінальна назва The Ark) вийшов українською мовою в озвучці HDrezka Studio. Після успіху 2 сезон, всі хочуть дізнатися дату виходу 2 сезону. Про це, читай далі у дописі.

Про що серіал Ковчег 2023?

На Землі сталася катастрофа, яка призвела до того, що люди змушені були покинути свій рідний світ. Незважаючи на всі зусилля, людство не змогло зберегти життєздатність планети. Таким чином, на космічному кораблі “Ковчег один” люди вирушили в пошуках нового дому.

Члени екіпажу стали стикатися з неймовірними викликами і необхідністю швидко приймати рішення, щоб досягти поставлених цілей. Але не тільки це було їм належить зробити. Вони повинні були знайти новий сенс життя і миритися з тим, що реальність уже ніколи не буде такою, якою її знали люди.

Таким чином, глядачеві належить дізнатися, що чекає на екіпаж на їхньому шляху до нового дому. З якими труднощами їм доведеться зіткнутися? Які небезпеки чекатимуть на них у невідомому світі? Що станеться з членами екіпажу, коли вони знайдуть свій новий дім? Ця захоплива історія обіцяє бути захопливою та непередбачуваною, і читачеві лишається тільки чекати, що ж станеться далі.

Трейлер серіалу Ковчег 1 сезон

У першому сезоні заплановано 12 серій.

Коли 2 сезон Ковчег? Дата

Серіал офіційно продовжено на 2 сезон. Ще не оголошена точна дата 2 сезону, тому є час передивитися перший сезон в українській озвучці.

@tvshows.com.ua

серіал Ковчег 1 сезон 6 серій, чого чекати від серіалу? вже онлайн в укрнеті #ковчегсериал #серіалиукраїнською #озвученняукраїнською #ковчег #серіали2023

♬ оригинальный звук – TVshows.com.ua

Де подивитися українською Ковчег?

Перший сезон нового серіалу Ковчег був озвучений українською студією HDrezka.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - Від 29 грн (HBO, Paramount+)

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *