Список бажань дивитися онлайн всі серії

Список бажань дивитися онлайн всі серії

4 серії українського міні-серіалу “Список бажань” можна подивитися пряму тут і зараз… Серіал “Список бажань”: Історія про надію, мужність та здійснення мрій

Список бажань” — це емоційний і зворушливий серіал, який розповідає про життя Марії Синіциної, менеджера туристичної компанії. Її життя було сірим і безрадісним, виконуючи дивні доручення начальника-самодура та впевнена, що гідні кавалери не звернуть на неї уваги. Однак усе змінюється, коли лікарі діагностують у неї онкологічне захворювання і прогнозують, що жити їй залишилося не більше ніж півроку.

Зустріч зі смертю і нове життя

Після невеликої аварії Маша дізнається про пухлину в голові. Хоча вона вирішує пройти обстеження, її життя стає ще складнішим: її несправедливо звинувачують у крадіжці та звільняють з роботи. У розпачі Маша вирішує, що їй залишилося мало часу, і вона має встигнути виконати свої мрії. Вона складає список бажань, які хоче здійснити перед смертю. Одним із цих бажань було катання на лижах.

Подорож до Карпат і зустріч із коханням

Приїхавши в Буковель, Маша випадково знайомиться з Олексієм, власником компанії, в якій вона працювала. Разом вони проводять багато часу, і Маша, насолоджуючись життям, забуває про свої проблеми. Однак хвороба нагадує про себе, і Маша потрапляє до лікарні. Лікар рекомендує негайно пройти обстеження та розпочати лікування. Але чи зможе хвороба зупинити її на шляху до здійснення своїх мрій?

Список бажань

Маша складає список своїх бажань, які включають різні мрії, наприклад, катання на лижах. Цей список стає її керівництвом у житті, допомагаючи зосередитися на тому, що дійсно важливо, і відкриває нові можливості. Кожен пункт зі списку є кроком до пізнання себе і світу навколо, створюючи нові зустрічі та пригоди.

Акторський склад Список бажань

Список бажань дивитися онлайн всі серії

У серіалі “Список бажань” знялися талановиті актори, які майстерно передали емоції та переживання своїх персонажів:

  • Ольга Гришина у ролі Марії Синіциної — головна героїня, яка вирішує здійснити свої мрії.
  • Дмитро Мухін у ролі Олексія Терентьєва — власник компанії, з яким Маша знайомиться в Карпатах.
  • Артемій Єгоров у ролі Никити Солнишкіна — підтримка та друг Марії.
  • Дар’я Баріхашвілі у ролі Насті Кауфман — подруга та порадниця.
  • Олексій Вертинський у ролі Єрохіна — один з ключових персонажів серіалу.

Дивитися онлайн Список бажань

“Список бажань” — це зворушлива історія про те, як важливо цінувати кожен момент життя і не боятися здійснювати свої мрії.

Марія Синіцина демонструє неймовірну силу духу, незважаючи на важкі випробування, що випали на її долю. Серіал нагадує глядачам про важливість мрій, любові та підтримки близьких людей. Дивіться всі серії онлайн на tvshows.com.ua і надихайтесь на здійснення своїх власних бажань.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *