SEAL Team (Спецпідрозділ) 7 сезон дата виходу

SEAL Team (Спецпідрозділ) 7 сезон дата виходу

Серіал “SEAL Team”, (можлива укр. назва “Спецпідрозділ”, або команда “Морських котиків.) повертається з довгоочікуваним сьомим сезоном, прем’єра якого відбудеться 11 серпня 2024 року.

Цей військовий драматичний серіал, що розповідає про елітний підрозділ SEAL, продовжує завойовувати серця глядачів бойовими місіями та глибокими емоційними історіями.

Графік виходу серій сьомого сезону “SEAL Team”:

  1. Серія 1: 11 серпня 2024 року
  2. Серія 2: 11 серпня 2024 року
  3. Серія 3: 18 серпня 2024 року
  4. Серія 4: 25 серпня 2024 року
  5. Серія 5: 1 вересня 2024 року
  6. Серія 6: 8 вересня 2024 року
  7. Серія 7: 15 вересня 2024 року
  8. Серія 8: 22 вересня 2024 року
  9. Серія 9: 29 вересня 2024 року
  10. Серія 10: 6 жовтня 2024 року

Про серіал “SEAL Team”:

“SEAL Team” – це серіал, який розповідає про життя елітного підрозділу морських котиків США. Головні герої серіалу – команда висококваліфікованих військових, які виконують найнебезпечніші місії по всьому світу. У центрі сюжету – Джейсон Гейз, командир групи, який балансує між вимогами своєї служби та особистим життям.

Кожен епізод показує складні виклики, з якими стикається команда, а також їхні особисті історії, що додають глибини і реалістичності серіалу. “SEAL Team” не лише демонструє високоякісні бойові сцени, але й зосереджується на емоційних аспектах життя військових, їхніх стосунках та випробуваннях, з якими вони стикаються на службі та в особистому житті.

Не пропустіть прем’єру!

Позначте дати в календарі 11 серпня 2024 та готуйтеся до нових емоційних і напружених епізодів сьомого сезону “SEAL Team”. Кожна серія обіцяє бути наповнена адреналіном, драмою та незабутніми моментами, які зробили цей серіал улюбленим для багатьох глядачів.

Головними героями серіалу є члени елітного підрозділу, які присвятили своїй професії все своє життя, а дехто навіть встиг неодноразово поставити його на кін, беручи участь у різних військових діях. Влада за допомогою прихованих агентів та інших хитрощів усіма силами намагається впровадитися і без галасу та зайвих жертв знищити нещодавно створену, потужну систему трафіку наркотиків по всій країні.

Однак вибудувана таємна схема працює без промахів, мирними методами проникнути і зруйнувати її зсередини не вдається, тож влада вирішує піти на більш жорсткі заходи, відправляючи загін спецпризначенців на штурм передбачуваної точки обґрунтування угруповання.

Елітний підрозділ береться за справу і після швидкого перельоту, висаджується на вулицях невеликого містечка. Але на місці бійців одразу ж зустрічає велика кількість найманців і озброєних злочинців, частина яких, судячи зі злагодженості та техніки дій, теж раніше служила або воювала.

Підрозділ спецназу отримує потужну відсіч, тому його бійцям доводиться відступати, але навіть будучи загнаними в глухий кут із мінімальною кількістю боєприпасів, вони не здаються і не опускають руки, адже навчені битися до кінця.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *