Патрік Демпсі в ролі капітана поліції Маямі: Нова глава у всесвіті Декстера

Патрік Демпсі в ролі капітана поліції Маямі: Нова глава у всесвіті Декстера

Шанувальники серіалу “Декстер” отримали чудові новини: скоро вийде приквел, присвячений молодому Декстеру Моргану, і одну з ключових ролей виконає Патрік Демпсі. Відомий актор, популярність якого зросла завдяки ролям у серіалах “Анатомія пристрасті” і “The Art of Racing in the Rain”, зіграє капітана поліції Маямі. Цей новий проєкт обіцяє додати глибини до вже улюбленого багатьма всесвіту “Декстера”.

Приквел розповість про ранні роки життя Декстера Моргана, його перші кроки на шляху становлення серійним вбивцею з унікальним моральним кодексом. Глядачі зможуть побачити, як формувалася особистість Декстера, і які події в його житті призвели до створення “Кодексу Гаррі”, якого він дотримуватиметься в дорослому житті.

Патрік Демпсі виконає роль капітана поліції Маямі, чия робота безпосередньо пов’язана з розслідуванням злочинів і підтриманням порядку в місті. Його персонаж відіграватиме важливу роль у житті молодого Декстера, впливаючи на його розвиток і, можливо, ставши одним із тих, хто мимоволі підштовхнув його до його темної сторони.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *