Патінко 2 сезон: дата виходу, розклад серій, де дивитися

Патінко 2 сезон: дата виходу, розклад серій, де дивитися

Серіал “Pachinko” 2022 року повертається у 2024 році з другим сезоном. Дата виходу якого вже оголошена!

Серіал є адаптацією однойменного роману Мін Джин Лі, що охоплює кілька поколінь однієї корейської родини, яка емігрує до Японії. Серіал отримав високу оцінку за свою візуальну складову, акторські виступи та відданість оригінальному матеріалу.

Альтернативна назва серіалу “Дорога в тисячу лі” знято за бестселером американської письменниці корейського походження Мін Чжин Лі. Який виходить на Apple Originals.

1 сезон Патінко: як це було?

Патінко 2 сезон: дата виходу, розклад серій, де дивитися

Серіал “Pachinko” 1 сезон розповідає історію Кім Сун-джи, яка народилася під час японської воєнної окупації в Пусані. Її дитинство відбувалося в турбулентний час, коли Корея переживала складні політичні часи. У юних роках вона зустрічає Ко Хан-су та закохується в нього, але виявляється, що він вже одружений, коли вона стає вагітною. Місцевий священик, бачачи складні обставини, вирішує взяти Кім в дружини із метою згладження наслідків цієї ситуації.

Родина Кім разом із священиком переїжджає до Японії, де вони стикаються з численними викликами та дискримінацією від японського суспільства, яке ворожить корейцям, особливо на своїй території. Це стає важливим елементом їхньої боротьби за виживання та збереження культурної ідентичності в чужій країні.

Перший сезон “Pachinko” відображає складні взаємини, внутрішні конфлікти та стрімку долю головної героїні та її родини, які намагаються знайти своє місце у вражаючому історичному та соціальному контексті.

2 сезон Патінко дивитися онлайн – трейлер

Серіал “Патінко”, створений компанією Media Res, був відзначений за свій епічний сюжет і названий “захоплюючою, гостросюжетною, обов’язковою до перегляду мандрівкою”. Він швидко отримав сертифікат “Свіжий” на Rotten Tomatoes вже під час першого сезону і був визнаний “майстерним”, а також “надзвичайною драмою” та “одним із найкращих шоу 2022 року”.

Заснований на однойменному бестселері The New York Times, “Патінко” є масштабною і глибоко зворушливою історією кохання та виживання чотирьох поколінь. Перший сезон отримав одинадцять міжнародних нагород, включаючи премію “Пібоді”, премію Американського інституту кіномистецтва, премію “Вибір критиків” та премію Готемського незалежного кіно. У другому сезоні знялися Лі Мінхо, Міна Кім, Анна Саваї, Ю Чжон Юн, Джин Ха, Еунче Чжон, Соджі Арай, Джун Ву Хан та Сонгкю Кім.

Автором сценарію та продюсером “Пачінко” є Су Г’ю, який виступає виконавчим продюсером разом із Майклом Елленбергом та Ліндсі Спрінгер з Media Res, а також Терезою Канг з Blue Marble Pictures. Режисерами другого сезону виступили Ліенн Велхем, Арвін Чен та Санг-Іл Лі.

Дата виходу Патінко 2 сезону

Патінко 2 сезон: дата виходу, розклад серій, де дивитися

Другий сезон “Патінко”, що складається з восьми годинних епізодів трьома мовами – корейською, японською та англійською, вийде у п’ятницю, 23 серпня, з одного епізоду, а далі по одному епізоду щотижня до 11 жовтня.

Нижче можна подивитися детальний графік виходу серій.

Коли нова серія 2 сезону Патінко?

СеріяДата виходу
1 серія23 серпня
2 серія30 серпня
3 серія6 вересня
4 серія13 вересня
5 серія20 вересня
6 серія27 вересня
7 серія4 жовтня
8 серія11 жовтня
Остання 8 серія 2 сезону Патінко вийде 11 жовтня

Де дивитися Pachinko 2 сезон українською?

За підтримки глядачів другий сезон може отримати українське озвучення завдяки творчій групі “В одне рило”, яка займалася перекладом першого сезону. Долучайтесь до спільноти в телеграмі та підтримуйте донатом.

Подивитися можна на сайті студій, або шукай в Уанеті.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *