Сімпсони 35 сезон дата виходу: історія успіху в Україні

Сімпсони 35 сезон дата виходу: історія успіху в Україні

Коли вийдуть “Сімпсони” 35-й сезон? І який вплив матиме страйк сценаристів на виробництво багатосерійного мультсеріалу?

Після того, як історичний телевізійний шлях “Сімпсонів” ще не показав жодних ознак завершення, вони готуються до виходу ювілейного 35 сезону.

Матеріал підготовлений сайтом TVshows.com.ua – про серіали українською.

З моменту виходу з “Шоу Трейсі Уллман” та початку власного півгодинного шоу у 1989 році, “Сімпсони” стали одним з найпопулярніших та відомих телешоу. Сполучення універсальних родинних ситуацій та абсурдного гумору спричинило їх світовим культурним явищем, і не відчутно жодних ознак того, що їх популярність зменшиться чи втратить вплив на культурний дух часу. Після 34 сезонів та 750 епізодів “Сімпсони” залишаються одним із найвище рейтингових шоу в Україні.

Після того, як 34-й сезон “Сімпсонів” з винахідливими та експериментальними епізодами збільшив кількість позитивних відгуків в Україні, очікування щодо 35-го сезону викликали підвищений інтерес в українських фанатів.

Сімпсони в Україні, історія озвучки

Сімпсони 35 сезон дата виходу: історія успіху в Україні

Історія показу мультсеріалу “Сімпсони” на території України охоплює кілька десятиліть і є однією з яскравих сторінок в історії телевізійної розважальної індустрії країни.

Всі епізоди мультсеріалу “Сімпсони” були показані на українському телебаченні на рідній мові.

З 1 по 16 сезон, музичний канал М1 транслювався серіал “Сімпсони”. Дубляж був виконанний студією “Пілот”, на замовлення М1.

З 17 по по 20 сезон, естафету озвучення перейняв телеканал 1+1, транслюючи мультсеріал на 2+2.

21 – 25 сезон Студія “ISP Film”.

Починаючи з 26 сезону по 31-ий, вже закритий телеканал для молоді НЛО ТБ транслював щодня “Сімпсонів”. Дубляж був зроблений студією”ТакТребаПродакшн”.

З 32 сезон і по теперішній час, нові сезони “Сімпсонів” можна дивитися в інтернеті в озвучці творчої групи “simpsonsua“. Офіційно, показ мультика на телебаченні в Україні зупинився.

Загалом всі сезон і всі серії доступні українською, включно з 35 сезоном.

Україна в Сімпсонах

Протягом цього часу мультфільм завоював величезну популярність серед українських глядачів завдяки своєму гумору, сатирі та кумедним персонажам.

З плином часу “Сімпсони” стали одним із найбільш упізнаваних і улюблених мультсеріалів в Україні. На телевізійних каналах країни мультфільм транслювали в різні періоди часу різними мовами – як з оригінальним озвученням і субтитрами, так і з українським озвученням.

Україна в Сімпсонах

Українська аудиторія сприйняла “Сімпсонів” з радістю, вони стали частиною поп-культури країни. Окремі персонажі та фрази з серіалу стали мемами і широко використовуються у спілкуванні та на соціальних платформах.

Серіал “Сімпсони” продовжує впливати на українську культуру і залишатися популярним навіть після десятиліть свого показу на українському телебаченні.

Сімпсони 35 сезон дата виходу

Сімпсони 35 сезон дата виходу: історія успіху в Україні

34 сезон “Сімпсонів” завершився в Україні на 22-ий серії 21 травня 2023 року.

35 сезон “Сімпсонів” вийде в Україні 1 жовтня 2023 року.

Оголошення про прем’єру з’явилося в той час, коли багато голлівудських виробництв зупинено через страйк сценаристів та акторів. Анімаційні серіали потрібно писати довше, ніж звичайні серіали, тому 35-й сезон “Сімпсонів” зможе продовжуватись за готовими сценаріями протягом деякого часу, але немає жодних гарантій, що цього сезону не буде затримок.

Сімпсонів продовжили на 36 сезон!

Телеканал Fox офіційно продовжив “Сімпсонів” на 35 і 36 сезони.

Багатосезонні продовження зарезервовані для шоу, в які мережі мають найбільшу довіру, і три десятиліття культурної актуальності “Сімпсонів” забезпечили Fox цю довіру.

Метт Селман, багаторічний сценарист “Сімпсонів” і нинішній співпродюсер шоу, написав у твіттері, що 35-й і 36-й сезони загалом міститимуть 51 епізод.

Сім з цих епізодів залишилися з 34-го сезону, тоді як інші 44 епізоди будуть зняті в наступних виробничих циклах. Епізоди 35 і 36 сезонів доведуть загальну кількість епізодів “Сімпсонів” до 801.

Що чекати від Сімпсонів у 2023 році?

Сімпсони 35 сезон дата виходу: історія успіху в Україні

З моменту виходу в ефір у 1989 році “Сімпсони” слідували традиційній для ситкомів моделі розповіді, коли кожна серія має власну окрему історію.

За весь час існування серіалу вийшло лише чотири двосерійних епізоди, і в ньому рідко спостерігається серіалізація або спадкоємність – за винятком випадкових смертей персонажів, як-от Мод Фландерс.

Як і кожен інший сезон, починаючи з другого, 35-й сезон “Сімпсонів”, ймовірно, матиме ще один спеціальний випуск до Гелловіну “Будиночок жаху на дереві” з трьома моторошними сегментами. Інші епізоди будуть ґрунтуватися на будь-яких нових сюжетних передумовах, які зможуть придумати сценаристи.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *